Судебная Система Власти Украины

Государственной судебной администрацией Украины создана страница «Судебная власть Украины» на Facebook

Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк: «Глобальна інформатизація і, як наслідок, значне розширення комунікаційних можливостей у діяльності різноманітних суспільних інституцій зробили нагальною потребою створення на Facebook сторінки «Судова влада України». Сьогодні суспільні інтереси і вподобання перейшли в площину соціальних мереж, і активність їх користувачів спонукала нас створити свій аккаунт.

Вже кілька років існує професійна соціальна мережа «Феміда», створена для суддів, працівників апаратів судів, власне, для фахівців судової влади. Разом з тим, на нашу думку, настав час вийти на ширше коло споживачів новин, бачень, подій судової влади України.

Цікавим є й те, що Facebook має чимало можливостей, зокрема, проведення опитувань, вимірювання «популярності» сторінки, врахування вподобань користувачів, інше.

Наразі Facebook є однією із наймасовіших та найпопулярніших соціальних мереж світу. Сьогодні 1, 2 мільярди користувачів зареєстрували тут свої профілі. Сподіваємось, що якась частина з них зацікавиться сторінкою «Судова влада України», адже це чудовий спосіб поширити правдиву, адекватну, точну та своєчасну інформацію про діяльність судової влади».

Возможно, вам понравится:

ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО ПРЕЗИДЕНТУ РФ …
ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО ПРЕЗИДЕНТУ РФ …
Дорогами Украины #4.
Дорогами Украины #4.
Распоряжение Правительства РФ …
Распоряжение Правительства РФ …

МВФ расширил список замечаний к Украине  — Forbes Ukraine
30 октября глава польского МИДа Радослав Сикорский заявил, что подписание соглашения с ЕС могут перенести на следующий год, если Украина не выполнит взятых на себя обязательств, в том числе по экс-премьеру Юлии Тимошенко. Вчера тот же тезис повторила делегация Кокса – Квасьневского, ..

Судебная Система Украины

Судебная Система Украины в Схемах

Судебная Система Украины 2011

Судебная Система Украины Сайт

Судебная Система Рф и Украины